רמת החיים היא דבר מאוד משמעותי בחיי היום יום שלנו.
דבר שעשוי להשפיע מאוד על תחושת רמת חיים גבוהה היא בבחירה במצעים איכותיים יפים ומפנקים. עם המצעים הנכונים, תוכלו לקום כל בוקר בפינוק כמו בחופשה במלון יוקרה.

אחת המתנות הכי פופולאריות היא מצעים.
זוגות רבים שמחים לקבל מצעים זוגיים חדשים, מפנקים ורכים לרגל פתיחת החיים המשותפים שלהם ביחד.
גם ילדים ישמחו לקבל מצעים לילדים, אשר מקושטים בציורים של הדמויות האהובות עליהם. במידה ואתם צריכים לתת מתנה, רוצים לפנק אך לא יודעים מה לתת – מצעים עשויים להיות הפתרון המושלם.
עם זאת, חשוב לזכור שלא רק את החברים והמשפחה צריך לפנק, ומותר ואף חשוב לפנק את עצמכם. במידה והסדין שלכם כבר בלוי, מוכתם או חס וחלילה אפילו קרוע – זה הזמן להתחדש במצעים רכים ואיכותיים.

חברת יארד אנד קו (yard&co) הינה חברה ישראלית מובילה, אשר הצליחה לפרוץ את גבולות הארץ, ומשווקת את מצעיה בגרמניה, ארצות הברית, אנגליה ועוד.
מוצרי החברה איכותיים ביותר – הייצור ברמה הגבוהה ביותר, כאשר יש עליו פיקוח אישי והדוק. כל זאת במטרה להביא אליכם את המוצרים ברמת הגימור הגבוהה ביותר.
את המצעים שלנו תוכלו לרכוש בצורה מקוונת דרך האתר, ולהנות משירות משולחים עד לפתח הבית, ברשת החנויות yard&co או במגוון חנויות פרטיות.

במטרה להיענות לצרכים שלכם, ולפנק אתכם במצעים המושלמים, המתאימים לחלומות שלכם, אנו משווקים מבחר רב של סוגי מצעים.
המצעים שלנו נבדלים בגדלים – החל במצעים זוגיים וכלה במצעים לילדים. מלבד זאת, ישנם מצעים מהרכבי בד שונים – 100% כותנה, שילוב של פלנל וכותנה, סאטן או טריקו (מצעי ג'רסי).

אז למה אתם מחכים? קנו עוד היום את המצעים שמגיעים לכם!

אין מוצרים בעמוד זה.